Zobacz świat oczami wilka...

Zaloguj się i graj ze znajomymi...


#1 2011-11-28 13:27:11

 Kapucynka

Moderatow

Skąd: Ziemia...
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Skargi

Jeśli jakiś użytkownik Ci dokucza, proszę tutaj zgłaszać skargi na użytkowników. Piszemy login użytkownika na którego skarżymy i powód, a my z Sophie się tym zajmiemy


Jestem Kapucynka, pierwsza moderatorka forum. Jak wiadomo, forum dopiero się rozwija. Dziękujemy wszystkim osobom które się tu zarejestrowały. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serdecznie- wasza Kapucynka.

Offline

 

#2 2011-11-28 16:42:03

 Sophie

Administrator

Skąd: Bytom! -.- Mój Bytom!
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 128
Punktów :   
WWW

Re: Skargi

-.- To samo co u modów! -.- Nie wszystkie fora są twe! -.- One są me! I mogę z nimi robić do chcę -.- Buhaha


Tu Sophie , Administrator... proszę o większą aktywność na naszym forum... Forum się udoskonala... ;D

Offline

 

#3 2011-11-28 17:08:02

 Kapucynka

Moderatow

Skąd: Ziemia...
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Skargi

Sorki, sorki...


Jestem Kapucynka, pierwsza moderatorka forum. Jak wiadomo, forum dopiero się rozwija. Dziękujemy wszystkim osobom które się tu zarejestrowały. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serdecznie- wasza Kapucynka.

Offline

 

#4 2011-11-29 17:00:08

 Sophie

Administrator

Skąd: Bytom! -.- Mój Bytom!
Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 128
Punktów :   
WWW

Re: Skargi

Nie sorki sorki! -.- Tylko lecieć na drugi koniec świata i wracać xD


Tu Sophie , Administrator... proszę o większą aktywność na naszym forum... Forum się udoskonala... ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narut0f0rum.pun.pl www.pw-mibm.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl www.naruto-shinobiworld.pun.pl www.powerrangersgranet.pun.pl